خدمات شبكه و كامپيوتر

دوربين مدار بسته

تلفن سانترال

طراحي سايت

خدمات به شركت هاي تازه تاسيس


شركت ايمن تدبير مانا پس از تحقيق و بررسي در مورد شركتهاي تازه تاسيس، ليست نيازهاي اين شركتها جهت شروع به كار را تهيه نموده و براي هر يك راهكار لازم را ارائه مي‌نمايد. در زير به طور خلاصه به آنها اشاره گرديده است:

-  شبكه كابلي يا وايرلس / تلفن سانترال / دوربين مداربسته

اولين نيازهاي يك شركت پس از تاسيس و اجاره دفتر كار، ايجاد بستر شبكه و تلفن سانترال و دوربين مدار بسته مي‌باشد. مشاوران ما پس از بازديد از محل شركت، طراحي بهينه و يكپارچه‌اي را ارائه و پس از تاييد هر كدام از موارد ذكر شده، اقدام به نصب و تحويل مي‌نمايند.

-  دستگاه حضور و غياب

از جمله نيازهاي اوليه يك شركت استفاده از دستگاه حضور و غياب جهت كنترل ورود و خروج كاربران مي‌باشد. اين شركت امكانات و قيمت دستگاههاي مختلف را جمع آوري و جهت انتخاب به شما ارائه و در نهايت اقدام به تهيه و نصب مي‌نمايد.

-  تهيه اينترنت متناسب با نياز شركت و كنترل مصرف

در كنار خريد يك اينترنت پر سرعت و با كمترين اختلال و قطعي، نصب برنامه‌هايي جهت جلوگيري از هك شدن و دسترسي به اطلاعات شركت، ضروري است. همچنين نصب برنامه‌اي جهت كنترل مصرف اينترنت كاربران و اعمال محدوديت‌هاي زماني و عدم دسترسي به سايتهاي مورد نظر و گزارش‌گيري از سايتهاي مورد بازديد و ميزان مصرف پيشنهاد مي‌گردد.

-  سرور جهت برنامه‌هاي حسابداري و... | كامپيوتر يا لپ تاپ | پرينتر و...

از آنجا كه انتخاب نوع سرور براي يك شركت بسيار مهم است، اين مجموعه پس از ثبت نيازهاي نرم‌افزاري، سرور متناسب را پيشنهاد، تهيه و نصب مي‌نمايد. چون تمامي اطلاعات كاري، حسابداري و... شركت بر روي سرور ذخيره مي‌گردد، انتخاب سروري كه حتي در صورت سوختن هارد آن، با هارد دوم (تا جايگزيني هارد اول) به كار خود ادامه دهد، بسيار مهم به نظر مي‌رسد. پس از آن كامپيوترها و تجهيزات جانبي نيز تهيه و نصب مي گردد.

-  نرم افزارهاي مورد نياز

يك شركت براي انجام امور خود حداقل به برنامه‌هاي حسابداري، بيمه تامين اجتماعي، ماليات حقوق و دستمزد، گزارش فصلي خريد و فروش، ارزش افزوده، اظهارنامه ماليات نياز دارد. اين مجموعه با برقرار نمودن ارتباط كاري با كارشناسان خبره حسابداري، انواع نرم‌افزار حسابداري را تشريح كرده و پس از حصول توافق اقدام به تهيه و نصب مي‌نمايند. همچنين برنامه‌هاي ديگري كه در بالا ذكر شده نيز نصب و آموزش داده مي‌شود.

-  راه اندازي وبسايت شركت

مشاوره در عقد قرارداد وبسايت با توجه به نياز مشتري از جمله خدماتي است كه مورد توجه مشتريان اين شركت بوده است.

مقاله هاي آموزشي
تازه ترين مقاله هاي تخصصي