خدمات شبكه و كامپيوتر

دوربين مدار بسته

تلفن سانترال

طراحي سايت

خدمات به شركت هاي متوسط


تجربه به ما ثابت كرده است كه تعداد سرور و سرويسهاي آن، تعداد كامپيوتر و سواد كامپيوتري كابران آنها، تعداد شعب و نوع ارتباط بين آنها و مواردي از اين دست، معيار مناسبي براي دسته بندي خدمات قابل ارائه به شركتها مي‌باشد. ما شركتهايي را كه دو تا پنج عدد سرور و تا يكصد عدد كامپيوتر دارند، شركتهاي متوسط مي‌ناميم.

راهكار ما براي اينگونه شركتها اين است كه طي يك قرارداد خدمات، ضمن بهره‌مندي از مشاوره و پشتيباني يك شركت معتبر، از حضور يك كارشناس ما بصورت تمام وقت در شركت خود نيز استفاده نمايند. در اين حالت ضمن رهايي از مشكلات استخدام و تعامل با كارمند، از مزاياي دسترسي تمام وقت به خدمات، از تركيبي از دانشها و مهارتها و تجربيات چندين كارشناس نيز بهره‌مند شوند. در پاسخ به اين شائبه كه چرا خودمان كارمندي استخدام نكنيم، به موارد زير اشاره مي‌نماييم:

-  هزينه تمام شده يك كارمند تمام وقت

هزينه تمام شده يك كارمند، حدود يك و نيم تا دو برابر دريافتي ماهانه با در نظر گرفتن هزينه بيمه، عيدي، سنوات، مرخصي و هزينه‌هاي پنهان (مانند تلفن، اينترنت، فضاي اشغال شده در شركت و...) مي‌باشد.

-  عدم ارايه خدمات هنگام مرخصي

از طرفي يك كارمند مي‌تواند در سال از يك ماه مرخصي استفاده نمايد كه عملا در شركت حضور نداشته و در صورت بروز مشكل نمي‌تواند كاري انجام دهد.

-  صرف زمان و هزينه جهت استخدام، نگهداري و... كارمند

ضمن اينكه استخدام يك كارمند نيازمند صرف زمان و هزينه مي‌باشد، ممكن است پس از استخدام يك كارمند متوجه عدم انطباق مهارتهاي وي با نياز شركت شده و بارها و بارها مجبور به قطع همكاري و استخدام مجدد گرديد.

-  محدود شدن به دانش كارمند

اگر بخواهيد كارمندي استخدام نماييد كه در تمامي زمينه‌هاي مورد نياز شما خبره باشد مي‌بايست هزينه بسيار بالايي متحمل شويد. راه ديگر اين است كه يك كارشناس عمومي استخدام و برخي از كارها را به شركتهاي متخصص واگذار نماييد كه باز هم مبلغ بيشتري مي‌پردازيد.

پيشگيري بهتر از درمان

همگان مي‌دانند كه كارمند فقط به انجام امور محوله و پرنمودن ساعت كاري خود مي‌پردازد. اين شركت با تهيه پلان كاري براي كارشناسان خود، ضمن انجام امور محوله و رفع اشكالات، اقدام به انجام سرويسهاي دوره‌اي جهت پيشگيري از بروز مشكل (PM (Preventive Maintenance مي‌نمايد. تجربه ما نشان داده است كه در صورت تهيه پلان مناسب و انجام صحيح آن كمترين تعداد خرابي و اشكالات را شاهد خواهيم بود.

مقاله هاي آموزشي
تازه ترين مقاله هاي تخصصي